Lielbritānijas pilsēta, kurā tikai 34 cilvēki saņem bezdarbnieku pabalstu

Kā raksta «Express», šī tirgus pilsēta ir uzrādījusi vislabākos rezultātus saistībā ar valdības nodarbinātības politikas izmaiņām – nesen noskaidrots, ka šajā pilsētā bezdarbnieku pabalstu saņem tikai 34 cilvēki.

Šī pilsēta ir Utoksetera (Uttoxeter), tā atrodas Stafordšīrā (Staffordshire), un tās populācija ir 12 025 cilvēki. Pilsētā gaidāmas jaunas darbavietas, tāpēc situācija nākotnē te tikai uzlabosies. Vietējais toriju partijas deputāts Endrjū Grifitss (Andrew Griffiths) statistiku raksturoja kā «apbrīnojamu». Viņš pats personīgi sazinājās ar Darba un pensiju ministriju, lai apstiprinātu šo statistiku saistībā ar bezdarbnieku pabalstu. Viņš teica: «Tas ir ļoti iedrošinoši, taču tas nenozīmē, ka mūs nākotnē nesagaida izaicinājumi. Šī ir apbrīnojama statistika, kas tikai parāda, ka valdības ilgtermiņa ekonomikas plāns ir lielisks.»

«Kopumā bezdarba līmenis manā vēlēšanu apgabalā pēdējo četru gadu laikā, kad pie varas ir pašreizējā valdība, ir samazinājies gandrīz uz pusi. Tomēr ir lieliski atklāt, ka mūsu pilsētā tas ir sasniedzis tik zemu līmeni. Es vēlos personīgi apsveikt vietējos darba devējus, kuri ir smagi strādājuši, lai nodrošinātu darbavietas un atgrieztu cilvēkus darba tirgū.» «Mūsu izaicinājums tagad ir turpināt ekonomikas attīstību, lai cilvēki piedzīvotu algu pieaugumu. Mēs veidosim jaunas darbavietas, lai nodrošinātu cilvēkiem izvēles iespējas. Mums pašlaik ir ātrāk augošā ekonomika rietumu pasaulē, un ir skaidrs, ka mūsu pilsēta šo situāciju izmanto savā labā.»

Jaunumi nākuši klajā pēc tam, kad tika paziņots, ka lielveikals «Waitrose» ir izveidojis 180 jaunas darbavietas, atverot jaunu veikalu bijušās «JCB» fabrikas telpās. Pilsētas cilvēkiem darbu lielā mērā nodrošina «JCB», cepumu ražotāji «Fox» un «Alton Towers». Kriss Plants (Chris Plant), Bērtonas (Burton) un tās apkaimes Tirdzniecības kameras direktors, teica: «Darba tirgus turpina uzlaboties, pieaug nodarbinātība, samazinās bezdarbs un neaktīvo cilvēku skaits. Šī statistika parāda Utokseteras darba tirgus elastīgumu un norāda uz spēcīgu pozitīvu izaugsmi arī otrajā šī gada ceturksnī.» Pilsētas mērs Karena Haberfīlda (Karen Haberfield) teica: «Šīs ir fantastiskas ziņas. Ir lieliski, ka cilvēki meklē un atrod darbu. Tas tikai parāda, ka darbavietas ir pieejamas, un cilvēki, kuri tās meklē, tiešām atrod.»

Tev varētu patikt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Populāras ziņas